Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 fps dropp. Miért...

Witcher 3 fps dropp. Miért lehet? Fontos!

Figyelt kérdés

Az utóbbi héten ráfüggtem a Witcher 3-ra, Naponta több órát gyűrtem. A beállítások Ultrán voltak kivéve az árnyékminőség és így is szépen kb 35-40 fps-el néha többel is futott a játék. Tegnap szintén elkezdtem játszani, a vége felé járok és olyan 10-20 perc játék után hatalmasakat kezdett laggolni. Először akadozott, utána fokozatosan rosszabbodott a helyzet és a menüben is annyira szaggatott, hogy ki se tudtam normálisan lépni. Ha kikapcsolom a játékot és újra belépek ugyanolyan. Ha a gépem újraindítom akkor újra 5 percig folyamatosan megy , néha beleakad majd 10 perc után újra ugyanúgy laggol. Ma megpróbáltam a beállításokat lejjebb tenni le is tettem Low-ra, egy picit javult csak a helyzet olyan 25 lehetett az fps-em...

A grafikuskártyám egy GTX 650 TI Boost. Megnéztem most a hőmérsékletét és 73°C. Ha kikapcsolom a játékot nem is megy lejjebb a hőmérséklet lehet ez lenne a probléma? Az lenne a kérdésem, hogy ez miért lehet? Találkozott már valaki ilyen problémával? Valamint nincs valami program, ami a VGA-m ventilátorait elkezdené jobban hajtani?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. júl. 5. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!