Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft 3 probléma valaki...

Newtime kérdése:

Warcraft 3 probléma valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Warcraft 3 TFT-ben battle-neten van egy olyan hely ahol többen tudtok együtt menni úgy hogy meghívjátok oda egymást.Na most én és a barátom nem tudunk menni és nem tudjuk mi a probléma.Az indító gomb elszürkül és nem lehet indítani.

2016. júl. 5. 12:18
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem halsz bele ,ha letörlöd a WoW-ot ! Nem jó játék ! Ajánlanám a CS.16-ot legalább ingyen van !
2016. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a WOW-ról van szó ember.Olvasd már el még egyszer..
2016. júl. 9. 11:14
 3/4 anonim válasza:

Én tudom mi lehet a baj...

"Nem az idő van a pillanatban, hanem az idő van a pillanatban"

Erre az idézetre hivatkozva, talán a probléma a radikális időszemlélet hibájából fakad (Vˇ2x=Ł/2i|t°), amellyel már a 60-as években is próbálták összehangol Einstein relativitás elméletét a kvantummechanikával. A megoldás után megmaradt egyenletből (Vˇ2x=2|t°) hiányzik az idő, mivel ez ellentmond a látható valóságnak, sokak szerint ez is a kvantumfizika és a relativitáselmélet(Stephen W. Hawking, Malcolm Perry utazás az időben) össze férhetetlenségét jelenti. Tehát, magyarul, azért nem tudtok együtt játszani mert ez a két dolog nem fér össze.

Remélem tudtam segíteni!

2016. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az új felfedezés komoly kihívást jelent Albert Einstein általános relativitás-elmélete számára. Az elmélet már egy évszázada hibátlanul modellezi az általunk, a hétköznapokban ismert, az atomi szintnél nagyobb léptékű világot.Az univerzum jelenleg 5-9 százalékkal gyorsabban tágul, mint ahogy a csillagászok várták. A kutatás a NASA és az Európai Űrügynökség közös projektje.


Lehet, hogy az univerzum átver bennünket"

2016. júl. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!