Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LeBlanc counter?

LeBlanc counter?

Figyelt kérdés

Nemrég megvettem a karaktert, és nagyon adja. 15 meccset mentem vele, és összesen 3 lose-om volt eddig. Jött velem szemben Zed, Yasuo, Anivia, Ahri, Lux, Aurelion, Kata, Taliyah, Azir, de egyik se tudott mit kezdeni. Egyszerűen nem volt olyan tradelés amiből nem én jöttem ki nyertesként. Persze, vannak a játékosok közt szintkülönbségek, de én is csak 1-2 hónapja lol-ozok(30-as vagyok mán). Szóval ha eltekintünk a skill különbségektől elméletben melyik lenne az a mid laner champ ami képes lenne counterelni?

btw egy csomó helyen azt olvasom, hogy LB egy tök jó champ de nehéz vele jól játszani...pls, nincs olyan meccs ahol 20. percre ne lenne 10-15 killem és hozzá max 3-4 halálom...vagy bennem veszett el egy LB tehetség vagy ez szimplán baromság :D



2016. júl. 6. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak simán lucker vagy és abban a 15 meccsben mint noobok voltak. de ne így legyen! további sok sikert hozzá. am meg egy yasuo, ill zed is simán countereli ha olyan ember ül mögötte aki ért is hozzá
2016. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Annie, Morgana simán kiszedi
2016. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hm, Annie-ben lehet valami..ha rápasz egy stunnos macit elég kellemetlen LB-nek viszont ha annyi idő alatt nem tudja leburstolni simán lelép és ha annie-nek nincs meg a stunja akkor könyű célpont...csak várni kell, mindig látni, hogy mikor akarná elnyomni a stunját rád...aztán egy idő után megunja általában, elhasználja farmra és akkor kell ráugrani. Free kill kb. Morganat viszont nem értem. a q-ját nagyon könnyű kikerülni bárkinek, egy LB-nek meg főlg a w-jével, az r-jét úgyszintén. Vicces, de én mindig felderülök mikor egy Zed jön velem szemben, mert irtó sokan futtatják. Anno nagyon sokat Lux mideztem, na akkor nagyon megutáltam Zed-et :D de ahányszor LB-zek és egy Zed jön szembe inkább örülök :) első tárgy Zhonya és annyi. Miután kijött az ultija elég könnyű falat. Abban viszont van igazság, hogy egy kompetens Yasuo-nak meg kéne rektelnie, de olyannal még nem találkoztam...mondjuk múlt héten ingyenes champ volt aztán minden hülyegyerek azt hozta...szal ez nem jelent mondjuk semmit :D
2016. júl. 7. 01:00
 4/21 savanyújóska ***** válasza:
Zed-el nem érzem, hogy sima counter, inkább skill matchup, de ha fejben ott van a Zed, akkor tényleg nem olyan vészes. Yasuo viszont szerintem sima, ha csak 1-2 hónapja lolozol, ne légy meglepődve, ha egy championnal nagyon jó vagy, akkor általában ha csak a counter miatt visznek valakit, akkor azt eléggé el tudod verni. (Pl. Zed mainként vertem agyon Fizzt, régebben meg rendszeresen hoztak Anniet, de hogy minek...)
2016. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Se Anniet, se Morganat nem fogod kiburstolni. Annie ROA-val kezd és nem lesz elég damaged ellene. Morgana meg akkor fogja elnyomni a q-t amikor repülsz felé a w-vel, ezen felül őt se ütöd le 1kombóból a shieldje miatt.
2016. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
LeBlanc nak az a egnagyobb gyengesége, hogy nagyon papír. Meg kb minden mides jungel es kari egy jó fullos kombóból megöli. Pl: jungle: pantheon, zac, shaco. mid: lux, yasuo, annie... és még sorolhatnám!
2016. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Annie ellen csak úgy voltam LB-vel, hogy supp volt, úgy nem okozott gondot. Morgana meg egyszerűen ha nem talál be a q-ja nem tud csinálni kb semmit. Lux elég lomha, és nem 1x LB passzívjára nyomta el az ultiját :D Azt már írtam, hogy egy kompetens yasuonak rektelnie kéne, de hát ő amúgy is a legtöbb mid-es champet countereli :s

Az meg oks, hogy vannak olyan jungle champek amik 1v1-ben megtudnák enni őt, de a kérdés csak a mid lanerekre vonatkozott.

btw nem 1x áll fent az a helyzet, hogy babysitteli a jungler mid lanet és ez sokszor gondot tud okozni, de LB meg simán megtud lépni...egy w és ha úgy van egy q, aminek nincs költsége és a cd-je is nevetséges szal azt sem lehet mondani, hogy el lenne wastelve olyankor

2016. júl. 7. 14:11
 8/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon rossz játékosok ellen játszol... és ezért érzed azt, hogy nagyon jó vagy

Például egy normális Morgana megfogja várni, amíg te az arcába akarsz ugrani és akkor tolja rád a Q-t és ott meg is haltál kb + shield miatt nem tudod rootolni, ami valljuk be LB egyik erőssége


De írhatnám Veigart is... még mielőtt LB passzívja megjelenne már meg is halt :)


Vagy ott van Syndra... ha valaki gyors vele akkor nincs esélyed, hiába tudod megölni az elején 2-3x, végére két combo leszel neki


Akkor írhatnám Heimert is, de azt úgy is ritkán fogsz látni


Akalival is könnyű megölni LB-t, és ugye ellene nem tudsz elugrálni, bármennyire is szeretnél :)

2016. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

hát lehet...imént mentem még 2 meccset egy kassa meg egy lux ellen...igazából annyit tudtak csinálni, hogy tippelgettek mi lehet az anyám foglalkozása :s

egyébként lehet egy morgesz is jó lenne ezt nem tudom, mert senki nem hozza mid-re, csak supportnak. de így belegondolva, mikor lb-ztem egyszer nem futottam össze morgesszal, viszont mikor supportolok(supp main vagyok)kb minden 2. meccsen egy bukott angyal jön velem szemben :D

de mind1 is, én nagyon bírom lb-t és még 1x nem történt olyan, hogy megrekteltek volna vele...ha lesz ilyen majd leírom ki volt és hogy xd

2016. júl. 7. 15:48
 10/21 anonim ***** válasza:
Olyan, mint katarina low mmr-es nomalon és wood8-ban az isten, utána már tudni kell vele játszani.
2016. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!