Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok ps3 on regiszt...

Miért nem tudok ps3 on regisztrálni?

Figyelt kérdés
Használtan vettem szóval már páran regisztráltak a sonyn, ezért hiába update eltem nem tudok regisztrálni mert ezt írja ki: "The maximum number of Sony Entertainment Network accounts that can be associated with this system has been reached.Please use an existing account." .Tudom hogy ez mit jelent,de nekem nincsen account om mert nem tudok regisztrálni (mert elméletileg már nem lehet többször 😠) szóval log in olni de tudok.Mit csináljak hogy tudjak multizni?😞

#regisztráció #PS3 #SonyEntertainmentNetwork
2016. júl. 7. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor nem használtan vetted, hanem agyonhasználtan, ugyanis egy db PS3 készülékről összesen, a gép élete során maximum 64 accountot lehet regisztrálni. Ha ezt valaki eléri, onnantól nincs tovább, csak a meglevő accountokat lehet használni azon a készüléken. Ez az alaplaphoz van kötve, szoftveresen nem lehet kivenni belőle, egyszerűbb egy másik gépet vásárolni, vagy csak offline játszani. Vagy elbeszélgetni azzal, akitől vetted, hogy ezt mégis hogyan gondolta.


"The maximum number of Sony Entertainment Network accounts that can be created on a single PS3 system is 64.

64 accounts is a lifetime maximum number associated with the system.

Any attempt to create accounts beyond 64 will result in an error message.

Terminating, deactivating, banning, or suspending accounts will not result in the ability to create more accounts beyond 64.

Deleting local accounts on the PS3 will also not allow for more account creation beyond 64.

If you have reached 64 accounts on a single PlayStation 3 system, you must create new accounts on a different PS3 system in order to create additional (new) Sony Entertainment Network accounts."

2016. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!