Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Csábításból...

Hogyan lehet Csábításból jelesen az adatlapodra úgy betenni zenét hogy automatikusan elindul?

Figyelt kérdés
Hiába tettem mögé hogy " &autoplay=1 " vagy tettem spoiler ablakba nem indul. Valaki tudna segíteni esetleg? u-u

2016. júl. 8. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

A probléma az, hogy & jelet írtál a ; helyett

2016. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh.. akkor elég hülyén írták le eddig :D Köszönöm ^^
2016. júl. 11. 01:00
 3/6 anonim válasza:
ha megkérhetlek, leírod nekem szóközzel, a kódot? nekem valahogy sehogy sem működik :(
2016. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy nekem se..Betettem spoilerba, lejátszási listával, beágyazó kóddal de sehogy se. Ugyan ez van a képes lenyitható fülekkel. Nem tudom mi lehet nálunk a probléma :/
2016. júl. 30. 02:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[spoiler= ide azt írsz, amit akarsz :D][youtube]hivatkozás címe;autoplay=1[/youtube][/spoiler]


;autoplay=1 ezt csak akkor írjátok, ha azt akarjátok, hogy automatikusan elinduljon :)


Képes lenyitható fület meg így kell:

[spoiler="[img]kép címe,linkje[/img]"][/spoiler]


Remélem sikerülni fog mindkettőtöknek :)

2016. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úristen végre elindult *---* Pedig ugyan ezeket másoltam.. de úgy néz ki mégsem xd Nagyon szépen köszönöm x3
2016. aug. 1. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!