Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ben hogy lehet valaki...

GTA 5-ben hogy lehet valaki visszatérő játékos?

Figyelt kérdés
egyik barátomnak van xbox 360-ja és meg van rá a gta 5. nekem pc-n van meg. elvileg ha bejelentkezek nála az én social klubommal (mert azt mondta hogy nem fogja kérni az aktiválókódot mert x360-on nincs)akkor elvileg én visszatérő leszek. ez igaz? és ha nem akkor hogy lehet megoldani? a válaszokat előre is köszi

#Grand Theft Auto #GTA 5 #GTA Online #GTA 5 visszatérő játékos #gta 5 retrouning player #gta 5 exclusive content
2016. júl. 8. 13:20
 1/3 anonim válasza:

úgy lehet hogy ha újonnan van meg a játék pcn,és még nem regisztráltál social clubbon akkor lehet azt csinálni, hogy a haverod social club fiókjával jelentkezel be így kvázi úgy veszi mintha megvan 360 on+pcn is a játék.(csak akkor lehet ha a barátod játszott online a boxal és be is van jelentkezve social clubba.

ha sikerül elérhető a dodo egy csomó ingyenes tuning cumó vagy akciós alkatrészek stb. és megkapod a haverod moneyját (ezért érdemes a haverodnak először keresni jutyuban xbox 360 gta v free money lobbykat, így össze tud szedni ×millió dollárt és meg lesz neked pcn is. a másik pedig hogy olyan szintű leszel pcn mint ő 360on.

2016. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
javitom ha neked van meg a pcn és nek xbox 360 on
2016. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2017. ápr. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!