Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találok minecraftban...

Hol találok minecraftban nyálkát? Mert a mocsárnál nem találtam és a föld alatt is ástam egy nagy részt és sehol sem találok!

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

a slime-ok csak bizonyos chunkokok (16x16) élednek. A legegyszerűbb módja a slime élesztésnek, ha lemész 11 blokk magasra (mivel ez a lávaszint, így nem ömlik a nyakadba), majd ott egy 4 magas tárnát ásol (pl 300x2000 blokknyit, 4 magasan). A követ felhasználod építkezéshez, vagy amire akarod. Én a kőcsákányt javaslom, mert nagyon zabálja, de tutira hatékony. Amikor ásol az elején, érdemes fáklyázni, utána szedd fel a legtöbb fáklyát (hogy tudjanak éledni), csak párat hagyj lent (hogy azért láss is valamit a szörnyekből), ahol látod hogy élednek annak a környékét nem fáklyázod ki, a többit igen.

Csinálhatsz akár afkolós kört is oda (csille meg sín ami megy körbe körbe), meg valami csapdát hogy ne tudjanak hamar rád ugrani, vagy csak körbekeríted magad üveggel, hogy lásd őket de ne tudjanak megölni stb.

2016. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a játék békés/peacefull módban van-e.Ha igen akkor álítsd át valami másra.Ha nem ez a gond nézd meg a játékod verzióját(nem tartom valószínűleg hogy például béta verzióval játszol de hátha ez a gond) és ha az túl alacsony akkor az a probléma.
2016. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hol tudom megnézni hogy melyik verzióval játszók?
2016. júl. 9. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha eredeti a minecraftod(vagy legalább egy normális másolat) akkor itt láthatod:


[link]


De ha nem PC-n játszol fogalmam sincs hol kell megnézned.

2016. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja akkor eredeti
2016. júl. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!