Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani, hogy...

Vion4 kérdése:

Valaki megtudná mondani, hogy Mass Effect 1-ben, a mesterlövész puskával, hogy lehet célozni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 00:30
 1/7 Kazuma2020 válasza:
Nekem mindig is alapon ment az irányítás és jobb gomb lenyomásával. Ha jól emlékszem talán folyamatosan kellet nyomni.
2016. júl. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a jobb gomb csak a kis pisztolynál működik nálam valamiért.

Pedig van rajta távcső, gondolom nem dísznek van, mert jelenleg, csak max közvetlen hátba tudom vele őket lőni, de néha az is mellé megy.

Így már a végénél tartok(asszem) és a legtöbbet használt fegyverem a kis pisztoly. De most eléggé elakadtam, mivel a Fellegvár külsején az ellenség, elég távol van fedezékben és simán szétkapnak.


Spoiler!!! Így az aki akarja ezt ne olvassa, de már elég régi játék.

A történetben ott tartok, hogy az Ilioszon visszamentem Saren után a relén át, és kimentem a Fellegvár külső részére. Lelőttem a Geth hajót. Rögtön az azutáni folyosó végén akadtam el. Garrus és Liara van velem. És kis pisztollyal elég nehéz, főleg azután, hogy a fegyvereimet az ellenség valamiért képes véglegesen túltölteni úgy hogy nem hűl vissza.

2016. júl. 10. 19:55
 3/7 A kérdező kommentje:
De még egyszer kösz a választ.
2016. júl. 10. 19:57
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg ez lehet nem ide tartozik(sajnálom), de valaki megtudná mondani, hogy hol tudom megvenni a nagykövet általi ajánlással elérhető fegyvereket?

(Arra a nagykövetre gondolok, aki a Rezidencia klubjában ül a pult mellet az ablak felé." És mindig azt mondja amíg nem találod meg a testvérét hogy "Most nem érek rá, dolgom van." De ha megtalálod megkaphatod tőle a titkos felszerelésre a jogot.

2016. júl. 10. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs a képzettségedben a mesterlövész puska akkor nem tudsz vele zoomolni (pl ha biotikus akkor nincs sniper rifle)
2016. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezt értsem úgy, hogy csak a katona tudja használni? Én az mérnököt választottam és csak a kis pisztoly efektív.
2016. júl. 28. 05:26
 7/7 Max0007 válasza:
A fegyvert nem tudják véglegesen túl tölteni az egy rohadt bug. Nekem is nem egyszer bejött volt amikor viccből lövöldöztem valamit és úgy maradt. Az ME1 amúgy elég bugos tud lenni. Olyankor mindig be kellett töltenem a játékot újra.
2017. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!