Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban hogyan kaphatok ESL...

CS:GO-ban hogyan kaphatok ESL Cologne Souvenir-t?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nézem a mostani 2016-os ESL Cologne bajnokságot, de nem tudom hogyan kaphatok Emléktárgyat (Souvenir)? Valaki el tudná magyarázni érthetően?

2016. júl. 9. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nézni kell az élő közvetítést steamen vagy cs:go-n keresztül és minden kör elején véletlenszerűen kioszt bizonyos mennyiségű ládát. Ha több a néző, több ládát osztanak ki, ha kevesebb, akkor kevesebb ládát.

Az esélyed kb 98:2-höz vagy 99:1-hez. Hatalmas szerencse kell hozzá, hiszen több millióan nézik és csak pár ezer ládát dobnak ki.

2016. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy működik a dolog, hogy az ESL mobil alkalmazásban "nézem" a streamet, és közben Steamen például Skyrimozok?
2016. júl. 9. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt meg nem mondom, ha steam kliensen vagy cs:goból nézed akkor biztos megy. Lehet ez is adja, de nem tudom, így nem mondom, hogy igen.
2016. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elméletileg adnia kell, mivel összekapcsoltam a Steam fiókommal (kóddal hitelesítenem is kellett), ráadásul az alkalmazásban van Drops fül. A Twitch-et is összekapcsoltam a Steammel hátha az alkalmazás nem jönne be.
2016. júl. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!