Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamilyen ilyen célra tudtok...

Valamilyen ilyen célra tudtok hasznol pluginokat mondani? (Minecraft szerver) + Ajánlat

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tervezgettem de most meg is valósítottam hogy csinálok egy hub-ot amiben nem csak az én szerveremet akarom beletenni hanem az összes haveromét(már akinek van)!


Arra a célra kéne nekem plugin hogy oldalt a kép szélén kiírja a szerverek állapotát és hogy hányan vannak fenn!


Továbbá hogy iránytű segítségével lehessen csatlakozni az adott szerverre!


Nekem megfelel saját készítésű plugin is csak megfeleljen a leírtaknak!


Továbbá ha szeretnétek hogy a ti szerveretek is benne legyen (már ha van) akkor csak írjatok egy nevet és egy IP:Port -ot! Vagyis egy IP-t! (Pl.: 127.0.0.1:25565)


A segítséget előre is köszönöm!

Remélem sok hasznos válasz érkezik majd!



2016. júl. 9. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alabbi pluginok lennenek azok:

Scoreboard szerver allapothoz: featherboard

Iranytus szervervaltas: chestcommands

Belepesnel a jatekos kezhez kapja az iranytut: customjoinitems

Sok sikert hozza :)

2016. júl. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia lesz majd tagfelvétel? Egyébként dolgozok egy szerveren, 1.8-as. Ha kell valamiben segíteni szívesen segítenék :)
2016. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak!


Csak azt nem tom hogy kell beállítani őket


Úgyhogy ha valaki linkeket küldene azt megköszönném!

2016. júl. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!