Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdvözletem! Melyik régi Pc-s...

Üdvözletem! Melyik régi Pc-s játék volt? Régi Pc-s játékot keresek, nem találom sehol, nem emlékszem sajnos a nevére. Ha jól emlékszem DOS alapú játék volt, Pentium 2-es gépen játszottam vele, kb akkortájt mikor a Gta1 meg a Network Q Rally is ment.

Figyelt kérdés

A játék egy mászkálós (akció) játék volt, egy középkori kinézetű, öltözetű harcossal kellett menni, nem volt 3D-s de nem is az a kimondott 2D-s, oldalról mutatta az egészet a képernyő, ahogy "mentek" hátul a fák és a táj, néhol látni lehetett a gyökereiket, igazi "lápos" vidék volt. Volt kardja és pajzsa a karakterednek, néhol egy csermelyt kellett átugrani, nehezebb pályán pedig éjszaka a fák törzsére felfüggesztett kör alakú viskóhoz kellett felmászni, illetve egy másikhoz fa-és kötél hídon átmenni, közben pedig lőttek rád akár íjjal vagy egyéb fegyverrel, de mintha egy kis mitológiai beütésre is emlékeznék, hogy akik a fákon éltek, azok ilyen szerzetes kinézetűek voltak és hasonló vmit lőttek ki a kezükből (fehér gömbvillámszerű dolog) mint a Heroes 3-ba a Monk vagy Zealots lények. Az öltözete a karakterednek kb így nézhetett ki...

[link]

Talán egy kicsit barnásabb volt :) Lehet hogy emlékezetem megcsal már néhány tulajdonságában a játéknak, de nagyjából ennyit tudtam felidézni. Előre is köszönöm a segítségeteket!



2016. júl. 9. 20:29
 1/2 Dannyakiller315 válasza:
Elsőre a középkori ruhákról a Dragon's Lair jut eszembe de valoszinuleg nem ezt keresed. Azért nézd meg
2016. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Dragon's Lairt, de sajnos tényleg nem az a játék amire gondoltam. Már elég sok youtube videót megnéztem összegyűjtött régi játékokról, de egyikbe se volt benne. Mindenesetre köszönöm választ :) - folytatom tovább a keresést :)
2017. jan. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!