Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a Crysis Warhead?

Milyen a Crysis Warhead?

Figyelt kérdés
személyem szerint nagyon jó játék király a magyar hang csak azon rontották el hogy egy nap alatt kijátszható.
2008. szept. 28. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
a ti véleményetek érdekelne
2008. szept. 28. 15:00
 2/5 Slider ***** válasza:
Nagyon király játék nekem sokkal jobban tetszik mint az alapjáték.
2008. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A Crysist 1 nap alatt vittem végig...furcsa a végét elsiették vagy nem tudom:( szerintem elég gyenge hogy úgy végződik, ogy indulnak valahova:D


A Crysis Warhead a 2. része?:O

2008. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

utolsó válaszoló: a Warhead nem a 2. része. A másdik része talán 2010-ben jelenik meg.

[link]

A Warhead az olyan mint a szimpla Crysis, csak itt nem Nomáddal vagy, hanem Pszihó-val, ugyanazon a szigeten, szinte ugyanazt kajtatva.

A kérdésre válaszolva pedig szerintem nagyon jó játék, főleg a szinkron miatt, profi szinkronszínészekkel hozták össze, és legalább nem kell a felíratot olvasgatni küldetés közben, így jobban lehet figyelni. :)

Remélem tudtam segíteni. :)

2010. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyar fejlesztésű extrás dobozos mód kiadás volt.)

Sokat javult az elsőhöz csak szerintem kissé lapos a sztori és ismétlődtek a tereptárgyak ami már zavaró volt nekem a vége felé.

2019. máj. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!