Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft látótávolság hiba....

Minecraft látótávolság hiba. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Valamiért csak 4 chunkot tölt be multiban, hiába állítom többre. Viszont nem a gèppel van a baj, mert singleben jó. A netemmel se lehet gond. A szerverrel sincs, mert másoknak jó. Újrataktam a Minecraftot, hátha az a baj, de most sem lett jobb. Valami megoldás van rá? Idegesítő, hogy alig látok a távolba...

(Minecraft 1.9)


2016. júl. 11. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az a baj, hogy a szerverben le van korlátozva a látótávolság.

Ez azt eredményezi, hogy ha a szerveren tartózkodsz és hiába felveszed a látótávolságot max-ra (ami olyan 32chunk), mégsem fogja mind a 32 chunk-ot betölteni a szerver.

Ezt úgy tudod megoldani, hogy a szerver.properties fájlt megnyitod Jegyzettömbbel, vagy Notepad++ -al és átírod a "view-distance"-t pl.10-re.

(Az már olyan elfogatható és nem laggoltatja a szervert sem.)

Remélem sikerül megoldani! Sok szerencsét! :D

2016. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"A szerverrel sincs, mert másoknak jó."
2016. júl. 11. 14:00
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm:)
2016. júl. 11. 14:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiderült a "hiba". A minecraft 1.8tól elvileg ilyen egèszen 1.9.4ig multiban...:/
2016. júl. 11. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:

1.9.4-ben már nincs ilyen probléma.

Onnan tudom, hogy a szerverem 1.9.4-es verzióban fut és amit beállítok a server.properties-ben, annyi lesz a látótávolság is. :D

Vagy pedig akk próbáld meg a legfrissebb verziót az 1.10.2-őt.

Én innen szoktam letölteni a Craftbukkit.jar fájlokat, de van itt Spigot is pl.

(Nagyon igényes, stílusos, megbízható oldal, nem vírusos.)

2016. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, a weboldal linket lefelejtettem:

[link]

2016. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Clans szerverünk van, és ""még nem volt idejük tesztelni az újabb verziókat"". 1.9.0 a legfrissebb nekik...:D

Szóval marad ez:/

De azért köszi...

2016. júl. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!