Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban melyek azok a...

CS:GO-ban melyek azok a pályák amik "felvannak turbózva"?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok mint a nuke. Régen jó volt de ahogy lecserélték, játszhatatlanul elkezdtem laggolni azon a mapon. Melyek azok a mapok amik olyan ráncfelvarráson estek át mint a nuke? csak mert szeretném őket elkerülni főleg versengőben :D

2016. júl. 11. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi mondjuk meg neked, hogy a te gépeden szaggatni fog-e? Mi lenne, ha mondjuk -ne adj' Isten- TE próbálnád ki őket? Tudom, őrültségnek hangzik, de hátha bejön!
2016. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom szövegértelmezési problémáid vannak. Fuss neki még egyszer...
2016. júl. 11. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
#2: Vagy inkább neked, nem? Az ÉN gépemen tökéletesen fut mindegyik pálya, tehát nem tudom megmondani, a TE gépeden melyik fog szaggatni. De ha esetleg kipróbálnád őket (nem versengőben), rögtön megtudnád, melyik "játszhatatlan". Nem tudom, a te szótáradban mit jelent a "turbózás", de több száz változtatás történt minden pályán az utóbbi években.
2016. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alighanem19 ***** válasza:
57%
Tényleg, miért nem próbálod ki őket egy tét nélküli meccsen, vagy akár szólóban? Mit veszíthetsz vele?
2016. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kössz a nagy semmit.
2016. júl. 11. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Értelmetlen kérdésre ne várj értelmes választ. Mintha azt kérdezted volna, hogy van húszféle sör a hűtődben, adjunk tanácsot, melyiket kóstold meg, mert szeretnéd elkerülni azt, ami nem finom. Erre csak azt lehet válaszolni: "Hát kóstold meg, vazze, legfeljebb kiöntöd, és nem iszol többet olyat!"

Most már komolyan érdekel, miért nem vagy képes akárcsak egyszer elindítani mindegyik pályát, hogy azonnal megtudd, melyik szaggat. Tényleg, mi tart vissza? Addig nem fogsz rajtuk játszani, amíg valaki választ nem ad a gyakorikerdesek.hu-n?

2016. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!