Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Pokémon Go-t? (Iphone-ra)

Figyelt kérdés
Legelőször kijelentkeztem az appstoreból, aztán átállítottam a nyelvet és a régiót auszráliaira. Újraindítottam a telefonomat, de még mindig nem jelent meg az appstoreban. Próbáltam még Új-Zéland és US régiókat, de ezekkel se müködött.

2016. júl. 11. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Nah... Nehezen mecsináltam. Csináltam egy fiókot. Ausztráliára. Szóval nem kell válaszolajtok erre az értelmetlen kérdésre
2016. júl. 11. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Ez szép és jó, de remélem tudod pont az olyan felhasználók miatt, mint te, omlik össze folyton a szerver. Nem hiába nem érhető el minden országban a Pokemon GO, a szerverek nem bírják, mert még nincsenek annyira kiépítve.

Egyéb iránt az így becsalt játékot tartalmazó mobilt véglegesen banolhatják is, szóval ha ban-t kapsz akkor hiába jelenik meg EU-ban, akkor se fogsz tudni játszani azzal a mobillal, mert tiltólistán lesz.

2016. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig igaz... nem egy embert bannoltak már ez miatt. Csak egy kicsit utánna kellene nézni és tudnád, hogy igaz.


[link]

2016. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!