Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan jussak fel egyedül a...

Hogyan jussak fel egyedül a league of legends rankedban?

Figyelt kérdés
season 5-ben volt némi segítségem és elértem silver 1-et. nem mentem tovább rankedban mert nem igazán érdekelt meg nehéznek tartottam. magyarul boostoltak. Idén viszont egyedül igyekszem magam felhúzni gold5-be. most tartok silver5-ben. ide dobott be miután lejátszottam a 10 kezdő meccsemet. Elég nehéz még itt silverben is. Esetleg valami ötlet,tanács,stb....? Ahrival szoktam midezni és többnyire viszek magammal egy jól játszó bronzost,hogy némileg könnyű ellenfeleket kapjunk.

2016. júl. 12. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána a mmr rendszernek. Ha a feljebbjutás a célod akkor nálad nagyobb divíziós társakkal játsszál, mert kevesebbet pontot buksz, de többet kapsz ha nyersz. Nem tudom bronz hanyas a társad, pontosabban milyen az mmrje, mert a rank csak egy dísz, de ha alacsony akkor jó úton haladsz az elohell felé.
2016. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Season 5-ben goldosokkal próbáltam még játszani de úgy nén is igazán élveztem meg haszintalannak éreztem magam és egy picit nehéz volt. A társam először b4-be került be aztán vissza b5. B4. B3-ba a három döntő meccs elbukta aztán megint vissza b5. Most ugyan kihúztam b3-ba. Kérdés meddig bír ott maradni :D már kezdem észre venni ,hogy ahogy haladunk felfele egyre nehezebb neki a játék és mi is egyre rosszabb társakat kapunk ami ugye egyet jelent a bukással.
2016. júl. 12. 21:32
 3/9 anonim válasza:
Elösször normálozz minimum 2 lant tanulj meg ami fix hogy menni fog azutan soloQ gold 5 után mehet a duo vagy csapat
2016. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 év normál után kezdtem el a rankedot :D szerintem már bevállalhatom
2016. júl. 13. 10:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem az mmr-ünket és az enyém nem a legjobb a társamé jó
2016. júl. 13. 13:11
 6/9 anonim válasza:
Sok kitartással, és reményben hogy normális csapattársakat kaptok :D . De vicc nélkül, kitartás és skill kérdése az egész. Ha megérdemled előbb-utóbb úgyis feljutsz goldba, hasznos ha sokat játszol, de előtte bemelegítesz minden nap 1-2 normál meccsel vagy amennyi kell, és ha skillben magasabb emberrel mész az jobb, mert silver 3/2 körül már nincsenek unrankedek, na ők gátolnak legjobban a továbbjutásban (legalábbis velem így volt :D). Sok sikert mindenesetre.
2016. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 troll_mc válasza:
Talály egy olyan társat aki jól játszik és olyan hőssel menny mindig akivel nagyon tudsz játszani és vágod a kombóit. Engem a 10 első game után bronz 1 be dobott. Majd mentem egyedül egy gamet és találkoztam egy gyerekkel aki nagyon jól játszik. Mindig a main hősével játszik ezáltal tugya h mit kel csinálni mikor. Keress embereket akik jól játszanak az adott helyüken (ADC, jungle,top,support,vagy mid). Sose first time champ el menny. Kb ennyi a titok
2016. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg érdemes lehet megtanulnod supportolni (Soraka, Janna, Blitzcrank, Braum, Thresh a soloq istensupportjai), viszont van egy hátulütője: nem fogod tudni lecarryzni a meccset, tehát ha az ADC afk/béna/firstplay ilyesmi, akkor surr at 20, gg.


A másik, amit érdemes lehet kitanulni, az a jungler , viszont vigyázni kell vele, mert általában szorosan az ADC mögött a második carry (illetve főállású carry, ha jobb az ADC-nél), és ezt se nagyon szokták választani, tehát valószínűleg ezzel a szereppel is gyorsabban bedob.


Szóval, tanulj ki több szerepet, legyen egy állandó társad, akivel tudsz játszani, nézz gameplayeket/streameket tanulási jelleggel, stb.

2016. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Support main vagyok azzal nincs baj csak hát igen :D supportal nem lehet carryzni.Eddig mindig úgy volt,hogy supportoltam. Season 5-ben is de mindig olyan adc-t kaptam aki vagy noob vagy csak hülye vagy értetlen vagy flame-el mint az állat vagy first time vagy egyszerűen csak az ellenfél jobb nálunk. És supportkodással kb 10 meccsből 2-őt nyertem. ezért most inkább át váltanék carryre. Jungelezni nem tudok. nekem az az egyik legnehezebb poszt. rengeteget gyakoroltam de nem akar összejönni ezért inkább nem is próbálkozok vele. álltalában mikor midezek akkor nagyon nincs gondom a jungelessel. Ha oda adják a kéket örülök ha nem akkoris megvagyok mert ezen a szinten még elég könnyűek az ellenfelek. Lolos videókat meg napi szinten nézegetek. Fakert leginkább de ezekből nem tudom miért nem igazán tudok fejlődni. Attól,hogy valamit nézek nem jövök rá mikor mit hogyan. Csak látom,hogy azigen de faszán játszik. Magammal meg nem igazán szeretek vinni senkit mert ha nagyokat viszek magammal akkor túl erős az enemy ha kicsiket akkor túl béna a csapatunk ellenfél meg túl erős szóval nehéz ügy. Egyedül meg nemigazán merek neki vágni de hát próba cseresznye
2016. júl. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!