Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó multiplaye...

Tudnátok mondani jó multiplayeres játékokat? C:

Figyelt kérdés
Mármint a multiplayert úgy értettem, hogy a mellettem ülőkkel is tudjak játszani. nem lövöldözőset keresek, semmiképpen se. lehetőleg le lehessen tölteni (ha pénzes, akkor egy beta vagy egy crack is jó). ja, és a minecraft és a terraria kilőve :)

2016. júl. 13. 20:37
 1/4 Yoni03 ***** válasza:
FlatOut 2 :P
2016. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Trine sorozat és a Lord of the rings: war in the north tetszett nagyon.
2016. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit prferálsz, írok mindent ami eszembe jut kivéve lövöldözőset) Worms az jó játék, akármelyik része armageddonhoz magyar hangok is vannak (ölni, meg lőni kell egymást de nem olyan "lövöldözős" hanem aranyos), rayman origins, és legends vicces rohangálós játék. Autósnak Forza 3 motorsport, vagy ha a kart racerek érdekelnek (mario kart féle autózós, képességfelvevős játék) akkor a sonic all star racing széria mindkét részét ajánlom.
2016. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a játékokat, megnézem őket! :)
2016. júl. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!