Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van a minecraftnak?

Mi baja van a minecraftnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A team extreme launcheremet modolni szerettem volna, ami jól is ment, de a játék nagyon laggol. Régebben ugyan ezen a gépen mikor modoltam minden zökkenőmentesen lagg nélkül futott, lehetett bent akár 100 mod is, teljesen mindegy volt. Most ha berakok 3 modot, és úgy próbálok egyenesen menni a világban, akkor 2 perc múlva 3 másodpercenként befagy a játék. Úgy értem hogy szaggat. FPS lezuhan 0-ra, majd vissza 180 FPS-re. Fogalmam sincs hogy miért. A gépem teljesen jó, nem azzal van a baj. A minecraftot próbáltam újratelepíteni, de semmi. Van fent 2 java, egy java 7, és egy java 8. (A java nem okozhatja, mert ezelőtt is futott rendesen) A modok megint nem lehetnek hibásak, mert amiket használok ezelőtt is szépen futottak. Próbáltam már állítgatni a javán magasabb fokozatra is, de nem javult semmit. Fogalmam sincs hogy mi baja van. Más kliensel is ezt csinálja. valakinek valami ötlet?

2016. júl. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerősömmel ugyanez megtörtént. igazából mi se tudtuk mi a baj, marha jó gépe volt, a modok is tök jól futottak rajta, egyszer pedig csak rossz lett. neki vírusos lett a gépe (180-at talált a gép) ezeket valószínűleg pont a modokkal szerezte
2016. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

#1 igen a vírusírtó sosem árt letöltésekkor


Futtas egy CClienert és akkor talán jobb lessz. Ha nem törölj nem használt játékokat.

2016. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán meg kéne venni, nem tört klienssel játszani és akkor menne.


Amúgy meg a ram kevés neki, a beállításaiban tudsz többet adni neki.

2016. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!