Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani valami jo...

Tudnátok mondani valami jo játékot?

Figyelt kérdés

Ezekkel a játékokkal játszottam eddig:

Far Cry 3, blood dragon, crysis ,crysis warhead , crysis 2, crysis 3, nfs carbon, nfs shift , rise of nations, rise of legends, age of empires 3, age of mythology, tomb raider 2,7,8,9, gta san andreas, gta 4, gta vice city, gta 3, crysis wars, cod mw 1, transformers , iron man , spiderman 3 ,minecraft , hitman 2 hitman 3 hitman 4, pp games ,left 4 dead 2, mass effect 2, eragon, lord of the rings the fellowship of the rings, brothers in arms, heroes 4 of might and magic ,5 ,warcraft 3 , frozen throne, aliens vs predator ,3, knight rider 2,condemned(thriller), armies of exigo, rogue trooper, lord of the rings nem tudom mi a neve de stratégiai, fallout 3



2016. júl. 14. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Malom, Pac-man, Tetris. Ezek a legjobbak.
2016. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
skyrim,nfs underground2,bioshock infinite,orverlord
2016. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jöhet még :)
2016. júl. 14. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidd végig mind 3 mass effectet mert így kb sz*rt se tudsz a sztoriból :D


Dragon age széria


Gta 4 EFLC


Battlefield 3


star wars kotor 1-2 meg a force unleashed 1-2


skyrim


Dishonored


Arma 3

2016. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

gta 4 eflc-t kivittem,

star wars kotort elkezdtem,

star wars the force unleashed 1-et kivittem,

a bf 1942,2 -őt kivittem de a bf3-hoz nincs rendes link de már játszanám ha lenne!

2016. júl. 15. 15:27
 6/11 A kérdező kommentje:

The elder scrolls jo játék lehet???

The chronicles of riddick assault on dark athena (+ a butcher bay-t) is kivittem


Amugy a riddick-nek nincs másik része (játék)

2016. júl. 15. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Dishonored, jó sunnyogós játék, de harc is van benne, még ha nem is arra van kitalálva, és nincs tökéletes állapotban. Most, hogy jön a második rész és érdekel, jó kis hype tápláló.

A Skyrim ha megfog megeszi az életed ezt is ajánlom.

Már ha látom a tomb raider-t az első, vagy inkább az aniversary (első játék durván fejlesztett grafikával) is ajánlott.

Már ha az is ott van az Amazing spiderman se rossz. Egyszer jó végigjátszani, utána egy kicsit unalmas.

A Psychonauts 'old but gold' régi játék de szerintem nagyon élvezetes, és jó a története.

2016. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el a The Elder Scrolls IV Oblivion-t eddig nagyon jo olyan mint a fallout 3 (mivel ugyanaz a studio csinálta) csak a történet más :)
2016. júl. 16. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem az Oblivion volt az első TES játékom, nagyon szerettem :) ha kivitted kezdj neki a skyrimnek ;) 1000x jobb
2016. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké. Vannak még hasonlo játékok a The elder scrolls vagy fallout-hoz???


Nekem nagyon tetszenek az ilyen játékok:)

2016. júl. 17. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!