Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 -ben hogyan játszak online?

GTA 5 -ben hogyan játszak online?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megvettem a GTA 5 -öt steamről, feltelepítem, és utána feltudok menni gta 5 online -ra? vagy hogy megy ez? mert van valami rockstar social clubos cucc is 8 ezerért. az mi lehet?így, hogy megvettem a játékot fogok tudni online ozni vagy venni kell még valamit?

2016. júl. 14. 22:08
 1/3 anonim válasza:
Fogsz tudni! Én is meg vettem és mikor telepítette a játékot kérte a kódot. A kód egy fekete "kiskönyv" hétulján van. Az édész lap csak annyibol ál, hogy Gta V online és alatta meg a kód. Habeütötted visz tovább a telepítés és ha kész, játszasz vele ,akkor megy. Egy PC-re volt amit leírtam.
2016. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én steamen vettem, nekem nincs semmilyen kód :D csak kérdeztem hogy az a social club cucc mire jó
2016. júl. 15. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megy az online
2016. júl. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!