Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Riven tippek?

League of Legends Riven tippek?

Figyelt kérdés

első Riven játékom után elmondhatom hogy nem egészen olyan volt mint amire számítottam. mindig tankosnak erősnek tűnt jó mobilitással. és gondolom olyan is lenne, a megfelelő játékkal?

először is, folyton meghaltam. amíg csak a lane-n voltam, segített a jungler, elvoltam, nem haltam, lett is néhány killem. de amint átment teamfightokba, folyton haltam. rettentően alacsony volt a hp-m. mert a buildben próbáltam a sebzésre menni. így viszont alulmaradt a cooldown meg az életerő. miután megvettem a fekete hasítóbárdot sem javult a helyzet. még mindig szinte azonnal meghaltam. viszont mindig amikor pl videókban látom, ott riven már a játék kezdetétől tankosabb, illetve a cooldown-ja is rövidebb. az e-nek a cd-je pl nekem a játékban siralmas volt. viszont a videókban szinte néhány másodperc elteltével újra tudták használni.

milyen build vált be nektek a legjobban, vagy vannak tippjeitek?


2016. júl. 14. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

CD csökkentő cipő és a CD csökkentő AD-s narancssárga item kell neki első körbe.

Single targetesre buildeld (ne vegyél hydrát).

Ne te tankolj TF-ben, ha látod, hogy TF lesz helyezkedj, amint a tank beugrott fókuszáld a legnagyobb damage-et osztó enemy-t vagy akin nincs zhonya/guardian angel/zilian ulti stb, vagy szorakát.

Ha meghalt és tudod folytatni a fájtot jön a második legnagyobb dimidzsű csamp, ha low hápés vagy próbálj meg kijönni a fightból rikólolj.

2016. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szuperaggrón kell játszani lanebe. Teamfightba meg csak flessel fog menni a dolog vagy valami trükkel (wardolatlan falon átugrás stb). Masteries-ba csak a 12/18/0 életképes, abból is csak azt válaszd ami dmg-et ad (no feast, no süti). Én rúnákba 13AD-t 9Armort és 10CD-t hozok. Ez 1-es szinten 15% CD. Elsonek az 1100goldos CD-s kardot vedd és a cd-s csukát. A kardból ha tank ellen mész black cleavert ha nem akkor death dance-t tegyél ki.
2016. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg ami eleg gyakori hogy a 3Q-t ledarálják azt helló.. Ha ezt csinálod mindig veszíteni fogsz, a Q damage kisebb mint egy basic attacké. MINDEN Q UTÁN AUTOATTACKOLJ EGYET.
2016. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!