Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pokemon Go működik Mo. -n?

A Pokemon Go működik Mo. -n?

Figyelt kérdés
Nem tudom letölteni, mert azt írja ki a Google Play,hogy "ez az elem nem áll rendelkezésedre a te országodban". De rengeteg értékelés van magyar játékosoktól és rá is kerestem a neten,ami azt írja hogy itt is elérhető a játék.
2016. júl. 15. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az apk töltsed le, ha nem bírod kivárni a megjelenést.
2016. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon hivatalosan NEM jelent meg a játék.

Az más kérdés, hogy van egy rakat türelmetlen ember, aki internetről letöltötte a játék .apk fájlját és azzal játszik, aztán meg nem érti, miért bugos (mert még nem jelent meg Mo-n, de ezt nekik agyilag olyan nehéz felfogni, mint kisbabának mennyi 1+1).


Egyébként én nem ajánlanám az apk letöltését netről, mivel rengeteg feltöltésbe raktak vírust, amivel lopják az adataidat.

[link]


Ha nem bírod kivárni, keress neten egy apk-t, csak ne ide gyere sírni hogy a mobilodat feltörték és minden személyes adatodat ellopták (beleértve a bankszámládat és az azon található minden pénzt is).

2016. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy te kicsit paranoiás? Ha jól gondolom már írtál egy választ egy WP PokémonGO-hoz kapcsoló kérdéshez, ahol azt állítottad, hogy az Androidos telefonokat lehallgatják. (Lehet, hogy nem te voltál, de a stílus és a % megegyezik)

Kíváncsi vagyok mennyire olvastad el a cikket. Ott van benne, hogy van biztonságos verzió és a cikk írója linket is ad hozzá.


Egyébként a játék remekül fut nálam. Nincs több bug, mint a hivatalosan megjelent régiókban.

2016. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma már le lehet tölteni ebben a régióben is.
2016. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!