Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Taliyah mid build: RoA...

LoL Taliyah mid build: RoA vagy Morello?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ROA,tankosít picit és többet tudok vállalni,miközben sok AP-t is ad
2016. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíóta kijött rengeteget játszottam vele, ő lett az új kedvencem. Sokféle buildet kipróbáltam, végül arra jutottam, hogy egyik sem. Double Dorans ring, utána egyből Rylai, vagy Abyssal, ha kell az MR. Taliyah nem valami mana éhes, a két Dorans ring-el elvan úgy mint egy átlag mage morello-val. Persze nem kell ész nélkül spamelni. A Rylai lassítása pedig SOKKAL megkönnyíti a Q betalálását ezért rusholom azt. Cdr-t pedig tudsz szerezni esetleg egy Abyssal+Zhonya vagy Protobelt kombóból, de egyébként ez sem annyira fontos neki, mivel a q-val úgy is ki kell menni a worked ground-ról és Max rankon van rajta 4 sec cooldown ami ehhez kb elég is.
2016. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most hogy nézem a statisztikákat így oldalakon, tényleg egyre kevesebben használják ezt a 2-t. Kipróbálom most én is rögtön Rylait, esetleg egy Protobeltet, ha már ez a 2 a kedvenc mage itemem. Köszi a válaszokat :)
2016. júl. 18. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!