Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cabal 2 error, mi ez? És mi a...

Cabal 2 error, mi ez? És mi a teendő?

Figyelt kérdés

Na dióhéjban a helyzet, mikor belépnék előtte kapok egy olyan hibaüzenetet,hogy : "ZCWAVE_SysEnter Error: e0190304" utána beírom a jelszót belépek, beütöm a kódot, csatlakozik a szerverhez, majd bedob a játékba.

Utána fogad még egy hibaüzenet: "ZCWAVE_ProbeEx Gate Error: e0010001"

Első néhány körben 1-2 perc utána jön az üzenet, hogy Failed to connect server és kidob.

Harmadik-negyedik kör után ugyanezt megcsinálta annyi különbséggel, hogy a Gate-s error után a bejelentkező felülethez dobott vissza és újra be tudtam lépni. Akkor huzamba jött a második hibaüzenet de kicsivel tovább tudtam játszani és újra kidobott.


Ilyenkor mi a teendő? És mi ez? Az befolyásol valamit, hogy előtte beléptem Blade&Soulra?



2016. júl. 16. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!