Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azoktól kérdezem akik játszott...

Azoktól kérdezem akik játszottak a régebbi Pokemon játékokkal (pl. Red, Fire Red, Emerald, stb. ), ti mit gondoltok a Pokemon GO-ról?

Figyelt kérdés
Nekem nincs mobilnetem, szóval nem tudok játszani vele, viszont néztem róla videókat és nekem tetszik, mondjuk a rendes csatákat hiányolom belőle. Sőt, mióta kijött, az ismerőseim egy két lában járó Pokedexként tekintenek rám :D

#Pokémon #Pokemon Fire Red #Pokédex #Pokémon GO #Pikachu. Pokemon Emerald #Pokemon Red
2016. júl. 16. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hasonlíthatóak össze, annyira más műfaj. Én továbbra is a Nintendós verziókat favorizálom, milliószor komplexebbek és mélyebbek, mint ez az augmented reality sz**ság.
2016. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:

Többnyire osztom a véleményem. Én mondjuk nem csak a régebbi játékokkal játszottam, hanem az újabbakkal is (azért az OmegaRuby/AlphaSapphire még csak másfél éves, nem mondanám réginek... a Super Mystery Dungeon pedig idén februárban jelent meg, a Pokkén Tournament meg márciusban, és bár nem főszériás játékok, azért azok is számítanak).


Egyértelmű, hogy a Go-ban a főjátékok összetettségének, tartalmának és lecsiszoltságának maximum az ezredrésze van meg benne. Ettől függetlenül jópofa, és amint látni, nagyon sok embert megfogott, ami szerintem egy jó dolog. Talán el is kezdenek páran érdeklődni a fő játékok iránt.


Mindenesetre nem hiszem, hogy pár hónapnál tovább népszerű lenne, esetleg ha nagy ütemmel tolják majd a frissítéseket, de azért vicces látni, hogy 15 év óta először megint ekkora figyelmet kap itthon a Pokémon. Csak sajnos ez hozza magával azokat is, akiknek mindent utálniuk kell, ami népszerű, és ezen a játék egyszerűsége sem segít, hogy szépen fogalmazzak.

2016. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!