Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone játékban hogy...

Hearthstone játékban hogy lehet ennyi csaló játékos? Hogyan tudnak csalni?

Figyelt kérdés
Elég sokat játszok a játékkal és napi legalább 2 olyannal találkozok akik egy kártyából bármennyit letehetnek, a másik meg sokszor nem fogy a mana mikor leteszik a kártyát, ezeket hogy csinálják ?
2016. júl. 17. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én még egy csalóval nem találkoztam hs-be. Szerintem te nézel be valamit de nagyon.
2016. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. 800 óra játék alatt sosem találkoztam ilyesmivel.
2016. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem találkoztam csaló játékosokkal így valószínűnek tartom hogy nem csalnak hanem te nem ismered a kártyákat.


"egy kártyából bármennyit letehetnek"

Vannak olyan kártyák/minionok amik más kártyákat/minionokat idéznek ha teljesül egy feltétel(például leteszik őket), és ha a minionok is kártyáknak számítanak vannak olyan kártyák amik egyszerre több miniont is meg tudnak idézni(esetenként akár az egész térfeled meg lehet tölteni ugyanazzal a minionnal egy lapot használva).


"sokszor nem fogy a mana"

Vannak ingyenes kártyák és olyanok amik manát adnak.

2016. júl. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Maga a kib.szott játék csal, amikor folyton olyanokkal rak össze akik golden hero-sak, meg tele vannak legendary és epic kártyákkal, holott nekem max 2db rare kártyám van a pakliban. Így krvára frusztráló játszani.. Nem hiszem el, hogy nem tudnak erre egy épkézláb algoritmust összedobni a Blizzardnál.. érik a ragequit.
2016. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Az arany hősök semmivel sem erősebbek a sima verzióiknál, csak optikai pluszt jelentenek. Semmi mást nem kell tenni értük, mint 500-szor nyerni ranked módban. Ebben hol van szerinted a csalás?

Az epic és legendary kártyákhoz sem kell csalni, csak baromi sokat játszani. Amúgy nekem is hegyekben állnak, de nagyon kevés pakliba rakok be belőlük.

2016. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

# 5

De épp ezaz, hogy ők már profik rengeteg lappal, én meg szinte kezdő alap kártyákkal. Az lenne a fair ha ellenfélnek is kezdőt adna.

2016. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ranked mód esetében ha erősebb az elenfeled akkor elméletben előtted kéne lennie(a season elejének kivételével), ha pedig nincs előtted akkor elméletben nem sokkal erősebb.
2016. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!