Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok olyan játékokat...

Mondanátok olyan játékokat amik lagg nélkül elfutnak videófelvétel közben? (Bandicam-el veszem)

Figyelt kérdés

AMD Sempron(tm) 2500+

1.75 GHz, 1,50 GB RAM

NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 videókártya

Microsoft Windows XD Professional 2002-es verzió Szervízcsomag 3



2016. júl. 17. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
minecraft
2016. júl. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A videózáshoz ez a gép nagyon kevés. A videófelvevő enné meg az egész gépet.
2016. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a minecraft örülök ha nem annyira szaggat meg már vettem videót játékról ami nem szaggatott videófelvétel közben és a videó is jó lett.Esetleg valami?
2016. júl. 18. 07:58
 4/6 anonim válasza:
Régebbi játékok. Pl.: Counter strike 1.6, Source, Splinter cell conviction előtti részek, Rainbow Six régebbi részei, Medal of Honor régebbi részei, Prince of Persia régebbi részei, régebbi pókemberes játékok stb...
2016. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit változott a gépem. Vettem bele egy videókártyát. HIGHTECH EXCALIBUR RADEON 9550SE Series-Secondary.Ez az új videókártya, ehhez adnátok ötleteket olyan játékokról ami nem szaggat videó felvétel közben?
2016. júl. 29. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Series? Na mind1.

A terraria az tuti nemfog.

Szerintem a far cry 1 se. Meg a fnaf részek is kb nem szaggat.

2017. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!