Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles vissza...

Csábításból jeles vissza játszás h működik?

Figyelt kérdés

az irja az epizód végén viszsatérhetek az eredeti történet szállhoz de azt muszály?

9. epizódhoz kérdések:

1. ugye csak 1 srác jelenik meg de én mind a 4 képet akarom ha egy castielel karimmal vagyok és elsőnek nataniel jön újra játszom castiellel akk muszály a natanielel találkozósba vissza mennem?

2. 2 ha van xy karim aki castielles de elsőnek natanielel talizik és ujrajátszom és akk ott van castiel akk ujra játszhatom harmadjára h megkapjam a dakotás képet is és vissza tudok térni a 2. visszajátszáshoz ahol castielel voltam ?

Esetleg ti h csináltátok meg ?



2016. júl. 19. 04:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Kétféle visszajátszás lehetséges. Az egyik a történetmódosító, amikor meg akarod változtatni a helyzetet egy adott sráccal és van a epizód visszajátszása, amikor újra végig játszod a sorozatot. Az, hogy melyik képe(ke)t kapod meg nagyban attól is függ, hogy mennyi a % az adott fiúnál. Ha nincs meg, akkor nem érdemes újrajátszani, mert úgy sem fogja megadni a képet.

Ha nem akarod, hogy a többi epizód befolyásolva legyen, akkor én az epizód visszajátszását ajánlanám.

2016. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!