Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha van steam-em és nem akarok...

Ha van steam-em és nem akarok megvenni egy játékot és letöltöm nCore-ról ("Illegálisan"), akkor kaphatok valami ban-t steam-en?

Figyelt kérdés
Valentino Rossi the Game ezt a játékot szedném le... Csak attól félek, hogy vírusos a dolog.. De ha letölteném és érzékelné, hogy egy olyan steam-es játékkal játszom amit letöltöttem és nem vettem meg és steam-es fájlok vannak a fájl-ban akkor azért kapnék valami eltiltást steam-en? Vagy nyugodtan játszhatnék vele? Ha semmi esélyem nincs rá, hogy játsszak vele akkor hol tudom a legolcsóbban megszerezni?

#Valve #Vác #ban #Steam #Valentino Rossi the Game #Steam-es játék
2016. júl. 19. 04:35
 1/3 anonim ***** válasza:

nem fogsz semmit kapni mivel semmi köze nincs a steamhez a tört játéknak :D esetleg olyan lehet hogy más játékként mutatja amikor játszol, pl én a cod 4et szedtem le törten és amikor játszottam, azt mutatta hogy vmelyik másik játékkal játszom :D de az ilyen ritka amúgy, esetek többségében a steam nem érzékeli h az a játék a tiéd, hogy a steamhez tartozna. g2a-n olcsóság szokott lenni de ott meg vigyázni kell, csak olyantól szabad venni aki 100% vagy minimum 99, ennél lejjebb ne add.


[link]

2016. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Várd meg a nagy nyári, téli őrült leértékeléseket. Én is így vettem pár jobb FPS játékot, a kettő között is lesz még szerintem, akciók.


Különleges akciót nézd Illetve van 5 Euro menü alatt is már egész jó játékok.

2016. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
summer salenek már vége
2016. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!