Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xiaomi Redmi Note 3 Pro...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro telefonomon miért nem működik tökéletesen a Pokemon Go?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 21:14
 1/5 Krisipoke ***** válasza:

Pontosan milyen problémák vannak?


Egyébként szinte senkinek nem működik "tökéletesen", mert egyrészt elég korai verziója ez még a játéknak, másrészt mivel nem számítottak ekkora érdeklődésre, a szerverek sem mindig jók. De dolgoznak a megoldáson mindenre.

2016. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A GPS működik jól, érzékeli is a pokemonokat, viszont hiába megyek oda, ahol már fehér körben áll, nem jelenik meg a pokemon ikonja, és ha odamegyek akkor sem ugrik fel semmi.
2016. júl. 19. 22:38
 3/5 anonim válasza:

akkor csak várni kell.

és jönni fog

nekem is vannak néha ilyen hibák.

ojan is van néha hogy a körön kivül jelenik meg a pokemon miközben elvileg csak a körön belül kéne látnom.

majnem 50 es távolságbol is betudom néha fogni.

néha meg már rajta állok vagy tul mentem rajta mikor megjelenik.

2016. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mennyit kéne várnom? :D egyébként wifiről otthon elkaptam egyet, de mobinlettel továbbra se ugrik elő egy sem, pedig 4G-s a kapcsolat.
2016. júl. 20. 12:08
 5/5 anonim válasza:
Nekem xiaomi redmi 3 pro készülékem van, és a játék alig akart gps-t találni és ha talált is nem mozgott velem a karakterem és legalább 100-200 méterrel odébb tett le. Majd megnéztem hogy a google maps hogy működik ott is jóval messzebb tett le de legalább mindig volt jel. Nagyon elkeseredtem hogy a készülékemmel lehet baj.Letöltöttem az ingress nevű játékot ami hasonló mint a pokemon go de az tökéletesen futott és egy másik gps app is tökéletesen ment. Ilyenkor jött a megnyugvás hogy a készülékemmel nincs gond. Épp most találtam a neten megoldást rá, így találtam a kérdésedet is. Ahogy én ezt megcsináltam tökéletesen futott a játék: settings>>installed apps>>google play services>>permission manager and put on green mark te option "GET LOCATION INFO"
2016. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!