Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van a League Of Legends játék és abban én megvettem Azirt nos az a hejzet mondanom sem kell a meccs végére az első meccsben 0/16 volt a statom és így megy ez folyamatosan valaki aki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt itemekre vagy képességek nyomogatására sorrendben és igen néztem neten segítséget de nem igazán tudok angolul szóval gondoltam itt kérek segítséget
2016. júl. 19. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el Azirt. De komolyan. Az egyik legnehezebb champ a játékban, semmi értelme nincs ezzel kezdened, mert úgysem fogsz tudni megtanulni vele igazán jól játszani.


Amiket ajánlok:

Top: Tryndamere, Garen, Darius, Jax, Rammus, Dr Mundo

Jungle: Master Yi, Warwick, Xin Zhao

Mid : Ahri, Annie, Lux

Adc: Ashe, Miss Fortune, Varus

Support: Soraka, Blitzcrank


Ezek jóval egyszerűbb championok, kevesebb skillt igényelnek, kis gyakorlással jobban fog velük menni a játék. Persze ezekre se mindegy mit buildelsz, milyen masteryt viszel, stb., ajánlom a probuilds.com oldalt, ott minden champre megtalálod, hogy mit érdemes vinni, profi challengeres buildek vannak fent, onnan szemezgethetsz. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok privátban.

2016. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne játssz vele, nem neked való ha folyton 0/16-os a statod:)

Az előző jó champeket írt, próbáld meg velük, nagyon könnyűk:D

2016. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönóm a válaszokat azt hiszem meg is veszem Luxot hamarosan :)
2016. júl. 20. 22:13
 4/7 anonim válasza:
Micsoda???? A legnehezebb champ? Te jó ég! Hát ha ez nem egy master yi 2, akkor semmi. lvl 2-es szintet a retkes harcosaival olyan damage-ket osztott ki nekem, hogy hihetetlen. Csupán Attack speed-re buildelt a srác! Nagyon idegesítő champ!
2016. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bronzban megvert egy Azir még nem lesz könnyű champ. Az egyik legtöbb gondolkodást és mechanikát igénylő karakter, felsőbb plat, dia alatt nem is nagyon találsz olyat, aki igazán jól játszik Azirral.
2016. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gold I vagyok, de majdnem..
2016. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy az valami nagy teljesítmény lenne. Ha meg még azzal se vagy tisztában, hogy Azir az egyik legnehezebb champ, akkor abban se vagyok biztos, hogy gold 1-et megérdemelnéd.
2016. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!