Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme van ennek a pokemon...

Mi értelme van ennek a pokemon gonak?

Figyelt kérdés
Már több youtubeosnál is láttam meg a Facebookon,de ennek mi értelme?

#Poékon
2016. júl. 20. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Divat. "Poén". De hogy nem játék, az 100%.
2016. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret a szabadban mászkálni, és kameraképen át befogni virtuális állatokat, majd azokat fejleszteni, annak nyilván nagyon jó. Ha te neked nem tetszik, az is tök jó, nem kell, hogy mindenkinek minden tetsszen. Ami tény, hogy ez egy rohadt egyedi ötlet, nem csodálom, hogy így felkapták. Ami szintén tény, hogy még van hova csiszolni a dolgot, mind technikai értelemben (állítólag elég gyakran vannak problémák a szerverekkel), mind olyan értelemben, hogy pl. szerintem is ki kéne zárni mondjuk a temetőket, Holokauszt-múzeumokat, meg hasonló dolgokat a játék helyszínei közül, mert azért mégiscsak na.


De nem tudom minek próbálkozok, főleg így kívülállóként károgó emberekre hatni, úgyis le leszek szavazva, mert az ilyen kérdésekre csak az az egy jó válasz, hogy "semmi, az emberek, akik szeretik mind retardáltak, de te különleges vagy, légy büszke magadra".

2016. júl. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az hogy retardáltak talán egy kicsit túl erős szó;de azér Kösz hogy kifejteted.:)
2016. júl. 21. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!