Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi lehet ennek a...

Szerintetek mi lehet ennek a problémának a megoldása Sims 3-ban?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy egyszer kipróbáltam a simmel a "Villantson" interakciót, ami által a sim levetkőzött, majd feltartott kezekkel ordibálva kezdett rohangálni, és amikor végzett akkor felöltözött, de a járásmódja úgy maradt, tehát bárhova küldöm, akkor nem sétál vagy rendesen megy, hanem így futkorászik.

(Igazából két simemnél is jelentkezett ez a probléma, akik villantottak.)

Tud valaki erre egy kódot vagy bármit, ami ezt megoldja?



2016. júl. 21. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló problémám van egy simemmel, az szobafogságból szökött egyszer, és a járása (az a ˝surranós´ megmaradt. ResetSimet próbáld meg, vagy ha nem sajnálod ajátékot, akkor egy visszaállítást. Végső soron egy új városba költözés megoldja (nekem megoldotta). Vagy, próbáld meg zuhanyozni küldeni, és új ruhát adni rá a CAS-ban, illetve csak simán is megpróbálhatsz ruhát váltani.
2016. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló dolgok, bár ilyen még pont nem volt. :D

Én úgy szoktam játszani, hogy ha készítek egy családot, akkor elmentem őket a játék kezdetekor, és mikor már előrehaladtam egy kicsit, megint elmentem, de a mentés másként-re is rámegyek, és akkor csinál a főmenüben egyet, amiben nem lesz benne a hiba, ha esetleg megjelenne valami az aktív játékomban. Ha hiba van, akkor kilépek és ,,folytatom" a másik mentést, így csak kevés játék veszik kárba. Már régóta így játszom és így nem tudja hazavágni a játékomat egy bug.

2016. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!