Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simcity vagy Cities:Skylines?

Simcity vagy Cities:Skylines?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik SimCity. A legújabb sokkal gyengébb mint a Cities:Skylines. A SimCity 4 (főleg modokkal) viszont erősen megszorongatja.
2016. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az új (2013-as) SimCity viszont vacakra sikerült. Szükséges hozzá az állandó internetkapcsolat, a szerverek haldokló állapotban vannak, és alapból gyenge az egész játék. 10-12 éves kor fölött nem nagyon tudsz vele elszórakozni. Nem tudom, hogy még mindig így van-e, de az elején tudom, hogy ebből a folyamatos online állapotból sok panasz származott.


A SimCity 4 valóban jó, a városmenedzselős stratégiának még mindig egy kiemelkedő darabja. Ha viszont egy újabb alternatíva érdekel, a Cities: Skylines minden fillért megér.


A Cities: Skylinesban nagy potenciál van. Én mindkét DLC-jével együtt megvettem, megjelenéskor. Azóta sokat fejlődött, ráadásul a fejlesztők a DLC-k tartalmának egy jó részét ingyenes patchekben hozzáadják a játékhoz, így még a DLC-k megvásárlása nélkül is nagyon tartalomgazdag az alapjáték. Ráadásul a modder közösség a fejlesztők támogatását élvezi, és rengeteg kis hasznos modot, extra tartalmat találni hozzá, amik még élvezetesebbé tehetik. (Kivéve, ha úgy elszállsz vele, mint én, akinek 600 mod után fagy a játéka.)

2016. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké de a cities skylines ban hogy kell áramot bevezetni mindenhova?
2016. júl. 23. 20:58
 4/4 anonim válasza:
Ott elég az egyik házhoz, nem kell külön mindenhova, hanem magától terjed
2016. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!