Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Szerver, amin van élet,...

SyfonHUN kérdése:

WoW Szerver, amin van élet, és magyar klán?

Figyelt kérdés

Gondoltam fun-olok egy kicsit, és vissza megyek wow-ban egy régebbi kieg-re, instázgatni, PVP-zni stb...

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan szerver, ahol sok a magyar, van aktivitás és raidelés.

A kiegészítő az WotLK/Cata/MoP legyen :)

A magyar szerverek kizárva (Tauri, BloodSource stb..)



2016. júl. 21. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
"fun-olok egy kicsit" a függőség újra győz :D sose tratottam magam nagy kockának, de mégis amennyi időt elvett az életemből az a sz*r...és mégis eszembe jut néha nekem is unalmamban, hogy megnézzem miújság vele...
2016. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen... :D

A késő esti raidek, a boss csak huszadjára sikerül... Jó lenne megint kicsit vissza rázódni :D

2016. júl. 21. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ez az :D hiába mondod, hogy nem vagy kocka, meg csak felnézel, mikor bármit csinálsz órákba telik, akár hányszor eszembe jut, felidézem, hogy tulajdonképpen semmi haszna, néha fel is idegesít és ha elmegyek edzeni vagy valami sokkal hasznosabb...soha többet :D
2016. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!