Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a pes 2017-ről?

Mi a véleményetek a pes 2017-ről?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 16:31
 1/1 Daniel Major válasza:
Egy undorító szar játék. Egy pár billentyűzetem már nagyon megjárta miattam. Szóval, karrier mód... Elkezdtem a Napoly-val, első helyen álltam az első 5-6 meccs után, és akkor még rendesen lehetett játszani. Na most, a Konami úgy oldotta meg ezt, hogy a csapatnak instant lemegy a teljesítménye: Felrúgnak tégedet, nem fújja le a bíró, a védőddel lehetetlen valakit is leszerelni, mert állandóan szabadrúgást ad a bíró instant (Legalább is csak 80%-os eséllyel), de ez csak akkor következik be, mikor szerelni akarsz, és mindig a lábát rúgja meg a védőnek, a kapusok olyan hardcore-ok lesznek, hogy Hamsik-nak legurítom a labdát, a jobb felső sarokba bombáz egyet, erre a kapus, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, kivédi. A kedvencem meg az, hogy ők lazán elmennek mellettem, én meg nem tudok mellettük úgy elmenni, hogy ne kapjanak oda, és vegyék tőlem el a labdát. Ha teheted ne vedd meg a játékot, mert egy rakat sz*r. :)
2017. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!