Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet előrendelni a...

Hol lehet előrendelni a Hatsune Miku Project Diva X HD-t ps4-re legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Az angol verziót szeretném, de nem tudom hol érdemes ahol nem extra drága a posta meg minden.

2016. júl. 22. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy látom, hogy ps4-en digitálisan tudod majd megvenni 30-án, én is keresem, ha lesz valami, akkor írok. :)
2016. aug. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az amerikai verziót fogom megrendelni, abból lesz csak lemezes. Csak még mindig nem tudom honnan szerezzem be... nincs sok hátra, gyorsan kell már dönteni. Elég drága mindenhol... :o
2016. aug. 23. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ebay-ről venném ha nem lenne elég a PS Store-ból, én onnan veszem meg, mert haldoklik a dvd olvasóm, legalábbis nagyon lassan adja ki a lemezeket.


[link]

2016. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Habár lehet, hogy 20 körül lesz digitálisan, még átgondolom, mert lehet, hogy pár ezer forintból megcsinálják az olvasót. :)
2016. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én azt hallottam 15k körül lesz store-on... vagy lehet ezt csak álmodtam? Nemtom már...:D Mindenesetre mivel már 30-án játszani akarok inkább store-on veszem, jövő hónapban meg ebay-ről is rendelem. Mert egyszerűen ez kell, fogdosni is akarom... XD

Kár hogy Future Tone-ból nincs fogdosható verzió. :o

2016. aug. 27. 00:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy én is gondolkozom a lemezes verzión, pedig store-ból egyszerűbb megrendelni, én általában lemezesen vettem a játékokat. Közben kiderült, hogy poros volt az olvasó és ki kellett takarítani, a lemezekkel már nincs gond, múltkor utánanéztem. :)

Nekem PS Vitára is megvan, igaz, hogy japánul, de a történetet nem értettem csak belőle.. :D de a menüben nem lehet igazából eltévedni. Szóval én már végigpörgettem, de kell PS4-re is mindenféleképp. Lehet, hogy 2 verzióban is meglesz nekem is, mert mire megérkezik.. :)

Én azon gondolkoztam, hogy a Future Tone-t megveszem úgy, hogy van 1 japán accountom (a Future Tone demóját már kipróbáltam) és ebay-en veszek 10000 yen-t, feltöltöm store-ba és lecsapok rá, jobbat nem tudok, vagyis én úgy tudom, hogy nem jön az eu-ba. :o

2016. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én X-et a történet miatt nem vettem japánul... habár tanulok japánt de lusta lennék játék közbe ezt fordítani... úgyis csak elnyomkodnám.:D

Helyette vettem a Future Tone-t, azon nincs mit nem érteni és szerintem nagyon megérte. Habár jóval nehezebb mint az előző játékok... :o

Yen playasian volt akkor a legolcsóbb. Én ott vettem.

2016. aug. 28. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akkor anno nem is tudtam, hogy lesz története, de maga a zene tetszett az újban, és nem igazán érdekel, hogy ugyanazt fogom végigvinni, mert valahogy nem tudom megunni. :)


Mióta van kint a Future Tone? :o Én csak most láttam, ahogy töltöttem le az X demóját, de akkor ezek szerint nem fogok veszíteni vele.

Melyik verziót vetted meg? mert van 8000Yen-ért és 4000ért is van. Mondjuk nem fordítottam még le, hogy melyik micsoda.. :D a 2000 körüli az skin ha jól tudom.

Amúgy amit letöltöttem ingyenes verziót, van benne 2 szám, mondjuk csak normal-on próbáltam, de több gombot használ, mondjuk eddig jobban ment ps4-en az egész, mint vitán. :D

2016. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az FT júni 23-án jelent meg, én előrendeltem, 8000 yen körül volt. Mivel két részből áll így gondolom külön is meg lehet venni őket, azért van két 4000 yenes is.

És most már fent van magyar storeon az X. Kezdek is játszani... ma nincs alvás, minek az.:)

2016. aug. 30. 00:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Én lemaradtam róla, de jövő hónapban bepótolom. :D

Én most töltöm, szóval holnap kipróbálom.

Eddig hogy tetszik?

2016. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!