Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az ha a pokémon...

Miért van az ha a pokémon go-ban megpörgetem a jelet soha nem ad semmit egyiknél sem, sőtt mikor elkapok egy pokémont mindig kiugrik a labdából és eltűnik. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 02:10
 1/6 Krisipoke ***** válasza:

A Pokéstoppok jeleit csak akkor tudod megpörgetni, ha közel vagy hozzájuk. Ellenkező esetben kiírja, hogy túl messze van, és nem ad semmit. Ha akkor sem ad, amikor közel vagy, akkor lehet, hogy rossz a neted, vagy már használtad egyszer a közelmúltban. Használat után ugyanis lilává változnak, és akkor pár percig nem tudod használni.


A Pokémon fogásban már 20 éve meg van az a dolog, hogy esély van rá, hogy kiszabaduljanak a labdából, és ez után esetleg el is tudnak menekülni. Ha szerzel Razz Berryket, és megeteted a Pokémonnal, nagyobb eséllyel marad benne a labdában, vagy tudsz majd jobb labdákat is szerezni (pl. Great Ball, Ultra Ball), amik szintén növelik az esélyeket.

2016. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez ban lesz mert átugrottam Los Anglesbe.

De van másik fiókom azon Budapesten jól megy azért köszi a választ.

2016. júl. 23. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Öcsém, ha tudod, hogy csaltál, akkor miért kérdezed? Egyébként úgy tudom, hogy ezek a büntetések nem véglegesek. (Sajnos, pedig a csalók megérdemelnék, hogy végleg tiltsák őket)
2016. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, csak gondoltam, de most megnéztem egy videót ahol megemlítették, igazándiból nem kell tatanod tőlem, nem fogok vele játszani, csak kipróbáltam fake gps-el, hogy működik e, maga a játék nem érdekel, így nem fogok vele játszani. De köszönöm a választ.
2016. júl. 23. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ad semmit a pokestop és az összes pokemon elmenekül, akkor softbannolva vagy. Ez néhány óráig tart.
2016. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tegnap játszottam vele pár órát, és elértem 8-as szintig de nekem elég is volt ebből. Amúgy Los Angelesben sokkal jobb pokémonok vannak mint itt Budapesten.
2016. júl. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!