Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játéküzletet keresek,...

Olyan játéküzletet keresek, ahol sokféle LEGO-elemet lehet kapni darabra. Hol találok ilyen üzletet?

Figyelt kérdés
A fiam imád LEGO-zni, de nem szeretnék további készleteket venni, mivel tele a szobája LEGO-val. Gondoltam rendelek webáruházból csak elemeket, de sajnos csak 2-3 áruházból tudnám összeszedni neki, amit szeretne. Olyan helyet keresek, ahol nagyon sok féle elem közül válaogathat.

2016. júl. 23. 10:29
 1/2 Gőte ***** válasza:

Lego Store üzletek Budapesten. Ha nem zavarja kendet az utazás, akkor ezt tudom ajánlani, mert ott grammra mérik az általa kiszemelt és összegyüjtögetett elemeket.

Annyi hátránya van, hogy csak 50g felett fogadják el a vásárlást, ergo a minimum összeg amit otthagy, az olyan 1200-1300 Ft


A másik szintén Budapesten, a Kocka Birodalom az Erzsébet körúton. Szintén utazgatást igényel, de itt használt elemek is vannak a választékban. Ez annyit tesz, hogy olyan darabokat is találni, amiket már 20-30 éve nem gyártanak(én például egy elemes, villódzó ágyút találtam az egyik kupacban, amit '96 óta irdatlanul meg akartam kaparintani. És igen, kifogástalanul működik). Vannak ott sima építő elemek, robot alkatrészek, minifigurák, különleges figura kiegészítők, kardok kulcsok, arany-ezüst színű vackok, meg egyéb gyűjtői "nyalánkságok" is.


Tapasztalatom szerint a Lego Store-ban úgy-ahogy olcsóbban jutsz elemekhez, viszont az Erzsébet körúton jobb a választék.

2016. júl. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A fiam boldog lesz!
2016. júl. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!