Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » üdv ha gamager.com-ról vásárol...

üdv ha gamager.com-ról vásárolok steames játékot akkor bannolhat a steam ezért? Olvastam már minden féle hülyeséget, hogy ha valaki g2an vagy gamageren vásárol bannolják azt a felhasználót.

Figyelt kérdés

én nem nagyon értek ehez. még csak steamen vásároltam.

ui köszi a válaszokat


2016. júl. 25. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A gamager nem tudom honnan szerzi a kulcsokat, de a G2A-n vannak lopott kulcsok, amiket visszavehetnek. Igaz, nekem még nem volt vele bajom, de ismerek olyanokat akik többször buktak már nagyobb tételt.


A gamager oldalán ez található: "Erre csak akkor van esély, ha a játékokat eredetileg lopott bankkártyával, vagy VPN-es trükközéssel vették. Ilyenre nálunk még egyszer sem volt példa, minden játék 100%-ban megbízható forrásból érkezik."


Egyébként, ha nem sokkal drágább, inkább vedd meg steamen.

2016. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid azért buktak, mert sajnálták azt a 300 forintot g2a shieldre. Sőt sokszor ilyen esetben még shield nélkül is visszatérítik az árát.
2016. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SuperUrzu7 válasza:
Ott a pont. :D
2016. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SuperUrzu7 válasza:
Amúgy a kulcsok zöme leadott ajánédokból vagy egyéb ingyenes avagy akciós hozzájutásokból erednek. A Gamageren szerintem szerződéses biznisz lehet mert ott nem sokat nyersz rajtuk... Azért a G2A-s ár még mindig jobb mint a feketepéntekes Gamager árai. XD De mint mondtam a kulcsok zöme így kerül fel. Pl megkapja egy magazinon keresztül és eladja. A G2A ebben segít neki. :D
2016. nov. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!