Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfelejtettem a G2A jelszavama...

Elfelejtettem a G2A jelszavamat, és kértem jelszós e-mailt, akkor miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Nem létezik, hogy akárhányszor beírom az e-mail címem, ÉS BIZTOS, HOGY ARRA REGISZTRÁLTAM, sőt, még a facebookhoz is hozzá van kötve, és a facebookom is azon az e-mailen van, és mindenhez hozzáférek, akkor nem igaz, hogy nem jön meg az e-mail a tizedik próbálkozásra sem.


Kártyaadatok nem voltak megadva, mert PayPalos, és ha e-maillel akar fizetni, akkor a PayPalhoz is be kell lépnie, de azért megváltoztattam az e-mail jelszavát is, és a PayPal jelszavát is.



2016. júl. 27. 23:05
 1/1 A kérdező kommentje:
De egyébként előtte töröltetni akartam az accountomat, és ugye az 14 nap, de az már rég lejárt, és nem tudok belépni a régi jelszóval, és most mondhatjátok, hogy akkor minek raktam fel a kérdést, de a slusszpoén az, hogy ezzel az e-mailel újraregisztrálni sem tudok, és nem azért, mert kiírja, hogy törölt acc, hanem, hogy van egy ilyen account, pedig vagy törölve van, vagy létezik, de akkor meg miért nem küldi a visszaigazoló gyászt? Bebugolt volna?
2016. júl. 27. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!