Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám frissíteni a...

Hogyan tudnám frissíteni a Sims 4-et?

Figyelt kérdés

Elég sok frissítés volt, és az én játékom nem frissült. Gondolom ezek szerint nem magától frissül. Nincsenek meg se a mozis dolgok, se a romantikus kertesek, és attól kezdve semmi új. Most annyira nem is kellenek azok, csak ugye az új frissítések egyikében be lehet állítani a lámpa színét... Na, nekem ez kellene. Az a kérdésem, hogy tudom frissíteni a játékot, hogy meglegyen az a frissítés, és tudjam változtatni a lámpák fényét?

Előre is köszönöm!



2016. júl. 28. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem eredeti?
2016. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem... Nem igazán tudom, a laptopomat születésnapomra kaptam, és a nővérem rögtön fel is rakta rá, mert az is a meglepetés része volt... Szóval nem tudom.

Gondolom most az jön, hogy ezek szerint nem eredeti, és nem lehet frissíteni, már látom is. x) Akkor csak annyi kérdésem lenne, hogy ha kijön egy új kiegészítő valamikor, mondjuk kijön az állatok egy fél év múlva, addigra so patch lemegy már. Ha azt felteszem (vannak már kiegészítőim), akkor működni fog? Vagy azzal frissül?

2016. júl. 29. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nővéredet kérd meg:)
2016. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti akkor is lehet frissíteni, csak másképp, mert külön kell letölteni a frissítést meg mindent hozzá. Ha nem értesz ehhez akkor nővérednek szólj.
2016. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A mozis dolgok meg a romantikus kertesek azok fizetős tartalmak, külön meg kell venni, nem fog frissülni. Ha eredeti a játékod és nem tudsz frissíteni akkor vagy a Sims hivatalos fórumain érdeklődj, vagy hívd fel az Origin Supportot
2016. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!