Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol ennyire a Sims4?

Miért laggol ennyire a Sims4?

Figyelt kérdés

Még ma egész nap tök normálisan ment,aztán letöltöttem valami hülyeséget egy teljesen más játékhoz és elrontotta az egészet.Nagyon lassú lett és folyamatosan akadozik, laggol.Kitöröltem már a gépemből azokat a dolgokat amiket letöltöttem de nem javult meg.

Plusz még a képernyőmet is elontotta tiszta homályosak az ikonok,fel van nagyobbodva a tálca meg ilyen gondok jelentkeztek.Ezt nem lehet valahol valami grafikus beállítással vagy hasonlóval megoldani?



2016. júl. 28. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
A képernyőmet sikerült megoldanom,valahogy átállítódott a felbontás.Már csak ezt a Sims4-ben való laggolást kellene megoldani.
2016. júl. 28. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, elképzelhető, hogy avval az említett "hülyeséggel" együtt vírust is letöltöttél és ez biztosan az egész gépre kihat. Az fontos lenne, hogy a Sims4-ed igazi vagy letöltötted?
2016. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!