Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet gyorsan es...

Hogyan lehet gyorsan es hatekonyan rankot lepni LoL-ban?

Figyelt kérdés
Bronz 1 vagyok most, a promoim ota csak 2 rankedet mentem (1 win 1 lose). Nem vagyok tul rossz. De jo se mindig. Altalaban nem feedelek es nem flamelek, csak olyan karaktert viszek amit ismerek, de nem egyszer volt, hogy a csapatom trollkodott, flamelt, feedelt. Amit meg tudni kell, hogy jungleben jatszok. Bocsi hogy nem irtam ekezeteket telorol vagyok

2016. júl. 29. 15:03
 1/3 anonim válasza:

Hát igen, üdv a League of legends-ben! xd

Amúgy csak kell melléd egy másik ember aki legalább játszik úgy mint te és akkor ketten kikerültök. Más tippet nem tudok adni, de ne is szakadj el a szokásodtól, főleg rankedon! :D Ha flamelsz vagy feedelsz, esetleg trollkodsz akkor nem jutsz semmire! :)

2016. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Szarul játszol(ezt fogadd el különben soha nem fogsz feljebb kerülni)

2. Játsz könnyű hősökkel

3. Nézd vissza a meccseidet, és keresd a hibáidat

4. Chatet ignoráld, ne gankelj azért mert a mides pingel mint egy skizofrén, mindig te magad hozz döntéseket

5. Ne irogassál a chatbe, használd a pingeket

6. Nézz streamet, akiket ajánlok: IWillDominate, TheOddOne, Trick2g stb.

2016. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt csináltam mint az utolsó írt, bronz 5-ből feljöttem bronz 1 be aztán újrabesorolás visszadobott bronz 5-be. Szerintem az a legjobb megoldás ha letörlöd a francba a játékot.
2016. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!