Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Topra kit...

League of legends Topra kit ajanlotok Fiora vagy Shen? Ha lehet indokot is kernek!

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiora most nagyon op megint, érdemes őt megvenni. Nehezebb champ, mint Shen, több mechanikát igényel, de annyira nem nehéz vele se megtanulni játszani.
2016. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindkettő op, csak másban. Fiora óriási sebzéssel bír, elégggé gyorsan tud mozogni és ha életlopást veszel neki akkor kb. nem lehet megölni. Vele kb. annyi a dolgod hogy üssd az enemyt azokon a pontokon, majd ha eléggé levitted akkot egy ulti és ha jól csinálsz mindent akkor van egy killed, de valamikor mát csak rákell menni az enemyre és már akkor halott.Ha tudsz akkor kicsit fight-olj az enemyvel, mert eléggé olyan hős akivel lehet. Ez az early. A játék végefele már csak rákell menni az enemyre és jóeséllyed dead (mármint az enemynek). Nem az a fajta teamfightolós karakter, vele csak kb. bekell menni és ütni akit tudsz. Egy-egy enemy kipc-zése és ilyesmi. Fiora main voltam. Shen az teljesen más tészta. Shen-nek az az előnye, hogy a játék végére egy brutál tank lesz, képes a csapattársait védelmezni, és az ultija egy teleport tud lenni egy teamfight-ba. Hátránya a nem akkora sebzés, bár azért tud fájni. Vele a killszerzés nem olyan könnyű. Vele egy dolgot kell mdgtanulni, de azt nagyon:a helyezkedést. A Q-t akkor kell magadhoz hívni, amikor az rnemyn átmegy mert akkor szépet verhetsz rá az ellenfélre. W-t ha tudod tartogasd fight-okra mert akkor nálad van az előny. E szintén ilyen.Q-E kombó fáj az ellenfelnek de nagyon. A teamfight vele úgy fest, hogy az egyik csapattársa ráultizol, ha tavol vagy, de ha ott vagy, akkor az E-vel kel a lehtöbb enemyt kiszedni. Ha tudod, a W-vel védd a társaidat. Ha tudsz early és mid game-ben menj le botra vagy mid-re. Akkor tudsz kill-t szerezni. Ez nagyon fontos. Ha bukod is a lane-d, akkor is úgy megtudsz erősödni a játék végére. Ha lrmész érdemes kapásból E-vel indítani. Összességében mindkettő erős, csak az egyiknek tankossága van, a másiknak sebzése.
2017. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocs a helyesírásért, csak telóval írtam és néha a félrenyomtam
2017. szept. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!