Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 16 androidban miért...

Fifa 16 androidban miért ilyen drágák a játékosok?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek hogyan tudnék pénzt gyűjteni,másnál videókban látom hogy sikerül olcsón megvenni játékosokat de én nagyon drágákat találok csak akiket szeretnêk és arany minősítésüek azok ilyen 500000 ért vannak hogyam találhatnék olcsóbban?? Mert annyi pénzt nem tudok gyűjteni.

Válaszokat előre is köszönöm:)



2016. júl. 30. 17:35
 1/1 anonim válasza:

Telefonon (Androidon, iOSen) nem lehet normális csapatot összerakni FIFA 16ban. Kb. 200 coint kapsz meccsenként, és egy béna rare gold player már 10000 coin, míg a FIFA 15ben telefonon meccsenként 300-600-at kaptál, és egy béna rare gold 800 körül volt...

Minden platformon más a Transfer Market, Android és iOS van összevonva csak... én is iOSen játszottam, de visszatértem a FIFA 15-höz rajta, mert frissítették a játékosokat, mezeket, stb. (FIFA 15: UT New Season)

Most jelenleg PS4en FIFA 16-ozok, ahogy mondtam, minden platformon más a Transfer Market, ott normális árak vannak, csak telefonon nem.

Szerintem te vagy egy PCs, vagy egy konzolos videót láttál...

2016. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!