Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud nagyon jó és izgi...

Valaki tud nagyon jó és izgi RPG játékokat?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne engem amihez nem kell internet, én már egy csomót kerestem, de egyik se nagyon tetszett, ezért már csak bennetek reménykedem. xd Támpont:

Olyasmi legyen mint a:

I am Setsuna

Sailor Moon - The moon child

Breath of Fire

Lehetőleg ne csak fiú karakterek legyenek benne hanem lányok is. Köszi! :)



2016. júl. 31. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked nem rpg kell hanem JRPG, japán verziós. Sima RPG pl a Dragon Age, Witcher, Gothic sorozatok, de neked inkább ilyesmi kell:

Phantom Brave

Storm of Spears

Sakura Dungeon stb


Steamen beírod keresőbe hogy JRPG és elég sok találatot ad ki.

2016. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köce! ^-^
2016. júl. 31. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádom a JRPG-ket, felsorolni is nehéz lenne az összes kedvencemet, csak egy pár ami hirtelen eszembe jut:


Lunar

Lufia 2

Chrono Trigger

Chrono Cross

Final Fantasy VI

Golden Sun

Mother 3

Wild Arms

Suikoden

Phantasy Star 4

Grandia

2016. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lufia 2-t, a chrono triggert és az ff-et ismerem xd Köszi hogy írtatok párat, számomra hasznos, köszi! :D *-*
2016. júl. 31. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem az a fő motivációd hogy lol anime akkor Lisa the Painful

Egyébként olyan ami jó de nem annyira ismert nem sok jut eszembe, talán Grandia II, Disgaea és Treasre of the Rudras, meg ha kedved támadna cuki kislánnyal zsidulni akkor Recettear.

2016. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!