Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legnépszerűbb játékok...

Melyek a legnépszerűbb játékok manapság? Nektek mi tetszene? Megy a zöld

Figyelt kérdés

Egy ajándéktárgyasnál dolgozom a nyáron és én gyártom a bögréket. Régen sokat játszottam én is és csináltam párat amit én gondoltam, hogy a srácoknak, fiataloknak is bejönne.

El is vitték mind. :)


Van youtuberes a legnépszerűbb youtubosokkal, minecraftos, watchers, witcher, left 4 ead, LoL, stbstb szóval elég sok.


Adnátok még ötleteket, hogy van e valamilyen szendert, banda/film/sorozat/játék stb vagy youtuberek akiket érdemes lenne megszerkeszteni? Ti milyen bögrét vinnétek szívesen?


Sorozatokból van pl game of thrones-os is meg csináltam dr whost is de azt még nem kérte senki sem...:/


A deadpool népszerű. :)


Köszielőre is!MEgy a zöld!



2016. júl. 31. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán Pewdiepie-ra is nagy lenne az igény.Sokan ismerik és szeretik is,bár én nem.
2016. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pokemon Go
2016. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Játékeladási toplista erre a hónapra:



1. Overwatch

2. The Witcher 3: Wild Hunt

3. FIFA 16

4. Grand Theft Auto V

5. Call of Duty: Black Ops II

6. Call of Duty: Black Ops

7. Doom

8. The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

9. Mirror's Edge Catalyst

10. Far Cry Primal



A GTA 5 örökzöld, egy Trevoros vagy Michaeles bögrét szerintem bármikor megvennének, szerintem még én sem tudnék neki ellenállni pedig nekem aztán van már rengeteg bögrém. Az Overwatch most eszméletlenül felkapott és szinte nincs olyan ember aki ne próbálta volna ki a nyílt béta alatt, azzal nem lőhetsz mellé. Soldier 76, Mercy, Reinhardt, Widowmaker, Tracer, Reaper, ők nagyon népszerű karakterek. De egy Uncharted 4-es is biztos keresett lenne.



Sorozatok terén az One Punch Man ami most nagyon népszerű, olyan mint a Deadpool csak animébe gyakorlatilag.

2016. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez most nagyon érdekes,ugyanis 20 éve mondogatom,hogy úgy kellene nekem egy olyan bögre,amiből Benjamin Sisko kapitány minden reggel behörpöl egy jó adag raktajino-t (klingon kávé),de az összes főszereplő ilyen bögréből iszik.A Star Trek Deep Space Nine cìmű sorozatról van szó,de a többi Star Trek sorozatban is jók a bögrék.A màsik kedvenc bögrém lenne,az Űrhàború 2063-ban (Above and Beyond) cìmű sorozatban,amiből isznak.A bögre aljàn egy "Saratoga" felirat van.Ez volt az anyahajójuk neve.Én ezekért a bögrékért ,dupla árat is fizetnék :)).Rendelni nem lehetne? :)) /amúgy nem kàvézom hihi/
2016. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amanda52 ***** válasza:

Szerintem ezekből biztos vennének (legalábbis én igen):


Néhány népszerű anime amit sokan szeretnek:

Naruto Shippuden

Tokyo ghoul

Fairy tail


Videósok:

Dezső Bence (2face)

Csecse Attila

Maris

FollowAnna

Dancsó Péter (Videómánia)

Pamkutya


És szerintem az idézetes bögrék is jók

2016. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én személy szerint minecraftozok, lolozok és szeretnék witcherezni. Amit még játszok az a Elder Scrolls V: Skyrim de ez 2011-es játék és nem tudom, hogy bárkit érdekel-e még. Azért én vennék pl.: Dovahkiines vagy Fus Ro Dah-s bögrét.

Magyar youtubereket nem nézek de vannak lolosok pl.: Brofresco, Redmercy..

Ja és persze Geometry Dash de azt senki nem játszik Magyarországon szóval nem éri meg.

2016. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!