Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Morganával melyik pozícióban...

Morganával melyik pozícióban könnyebb legalább S- rankot szerezni?

Figyelt kérdés
Midesként, vagy supportként?

2016. aug. 1. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol jobban tudsz játszani.
2016. aug. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés?? Mindenhol mindenkivel lehet s-t szerezni... Nem függ pozíciótól! Szereztem már AD veigar jungle el is S-t!! (persze nem első próbálkozásra)
2016. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Ez hülyeség. A rendszer átlagol rengeteg tényezőt de a két legfontosabb, hogy melyik karakter és milyen pozíció.

Amivel kevesebbet játszanak ott nagyobb a szórás ergó az átlag eltolódik, így könnyebb / nehezebb S rankot elérni.


Erre jön egy pár napos példa:

Premadet kaptam és kibannolták mind a 3 topost amit kértem, hogy ne tegyék. Hoztam 1 ad nida toppot. Hihetetlen rosszul játszottam, nem érdemeltem győzelmet de ők lehozták. Senki sem kapott S rankot kivéve én.


Nem nagyon játszák a nida topot, de amikor mégis akkor ők is rosszat, az átlaghoz képest pedig s- voltam.

2016. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg is lett az S, jungleztem vele.
2016. aug. 1. 19:39
 5/6 A kérdező kommentje:
16/8/20, 145 farm és S
2016. aug. 1. 19:42
 6/6 anonim válasza:

Elméletileg a hőstől függ ,hogy mennyire sokan használják.Valamint elég sok tényezőt vesz figyelembe.

Pl: farm - ő az eggyik domináló tényező .

Supportoknak mennyire sűrűn vannak benne a team fight-okban valamint bevert tower-ek. De átlagban midesként a legnehezebb S-t szerezni .mert ott minden számít .

2017. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!