Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a mai mobil...

Mi a véleményetek a mai mobil játékokról? Olyan mintha visszafelé fejlődnének

Figyelt kérdés
Szerintem a mobil játékok fénykora 2011-12 volt, azóta játékélményben, történetben, tartalmasságban, de még grafikában se fejlődtek, hiába lettek sokkal erősebbek a telefonok azóta. Régen nova 2-3, modern combat 2-3-4, shadowgun (offline), shadow guardian, asphalt 6, dead space, brithers in arms 2, battlefield bad company 2, inotia 3-4, 9mm, dead trigger 1, cod zombies, backstab, wild blood, drag racing (a creative mobile-tól, a frissítés előtti grafikával), real racing 3 (a frissítések előtt) sokkal jobbak voltak, és egy egymagos telón, fél giga rammal elfutottak. Ma meg van candy crush, flappy bird, subway surfers, meg egy csomó freemium hulladék reklámokkal, in-app purchase-ekkel és energiával. A régi jó játékokat meg törlik az app store-ból és a google play-ről. Megvettem az asus zenfone 2-t 4 giga rammal és bika intel procival, és nincs rá annyi élvezhető játék mint egy galaxy s2-re volt pár éve. Ha valaki tud jó játékot kérem ossza meg velem egy kommentben :)

2016. aug. 1. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ma meg van candy crush, flappy bird, subway surfers"

Ezek több éves játékok, de sebaj. Én telefonon csak logikai játékokkal játszom, a shooterek vagy autós játékok számomra irányíthatatlanok az érintőképernyőn.

2016. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mostanában jelentek meg, azért írtam ezeket mert jellemzően ilyenekkel van tele az áruház
2016. aug. 2. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!